مهران مهام اوراسیا

شرکـت مهران مهام اوراسیا با بـرند آناتو طـب از سال ۱۴۰۰ با هـدف برقراری پل ارتباطی قـوی و مـنحصر به فـرد با تـمام نقاط کشور تاسیس شده که در بازار به تمام محصولات و لـوازم یـکبـار مـصـرف پـزشـکی و دنـدانپزشـکی دسترسی کامـل دارد و در زمـینه تولـید، پخش و فروش محصولات مذکور فعالیت دارد. شرکت مهران مهام اوراسیا در تهیه هر نـوع مـحصول مـربوطه تـلاش دارد به شمـا عزیزان کـمـک رسانـی کـند. به وضـوح روشـن است که شناخـت ابـزار ، دستـگاه‌ها و لوازم تخصصی ، نیازمند تجربه و تخصص لازم در آن رشته است .

متاسفانه خدمات دهی بسیاری از این محصولات توسط افراد نا آشنا و غیر متخصص صورت می گیرد ؛ که هیچ تخصصی در این مورد ندارند . خوشبختانه در مورد شرکت مهران مهام اوراسیا با برند آناتوطب موضوع متفاوت است ؛ چـرا که تمامی مدیران شرکـت سابقه ای بالا در زمـینه ی درمـانی دارند و از علم کافی در شـناسایی مـحصولات با کـیفیت، جهت خدمات دهی به جامعه ی پزشکی بخصوص دندانپزشکان عزیز را دارند، لذا مسـجل است که هـمکاری چند جـانبه ی مجـموعه ما با بـیمارستان ها، پـزشکان و دنـدانپزشکان در فـضایی آرام و بـی دغدغه صورت می‌پذیرد.

به دلـیل وقت بسیار محدود و ارزشمـند پزشـکان و دنـدانپزشکان کـیفیت مـحصولات و لـوازم و هـمچنین خـدمات پس از فروش مناسب ، امری مهم و حیاتی در هنگام خرید مـیباشد.

بـنابراین با تـوجه به اهـمیت زیاد خـدمات پس از فـروش و ارائه ی سـریعترین زمان ممکن جـهت در دسترس بودن سفارشات ، این بخش در دستور کار اول شرکت قرار گرفته است و توجه ویژه ای به آن شده است .

معرفی اعضا:

مژگان مغرور طی تجربه و سابقه کار ی که در مراکز درمانی از سال ۱۳۷۷ داشتند و بعد از کسب موفقیت های متعدد در عرصه فعالیت های تجاری و بازرگانی مجموعه شرکت مهران مهام اوراسیا با برند آناتو طب را در سال ۱۴۰۰ به همراه فرزند ۱۵ ساله خود به نام مهران یزدانی تشکیل دادند که در کنار تیم ارزشمند خود به اهداف کلان شرکت در راستای کارآفرینی در کشور دست یابند.

ماموریت:

جلب اعتماد مردم و تلاش برای برآورده کردن نیازهای آنها، با بالاترین کیفیت و تلاش در افزایش رضایتمندی در ارائه خدمات لازم.

چشم انداز:

مـا بـر آنـیـم به عـنوان یـکی از مـعتبرتـرین شرکـت های دنـیا در حـوزه ی تهـیه، تولـید، تـوزیع و پـخش، بسـته بنـدی، خـرید و فـروش، صـادرات و واردات کلیه تجهـیزات و مـحصولات یکبارمصرف پزشکی، دندانپزشکی، بیمارستانی، اورژانس و همکاری در فروش محصولات یکبار مـصرف تولید شده توسـط کارخـانه های کشور به بهترین حالت ممکن در راستای ضرورت توسعه و تقویت سلامت جامعه و در دسترس قرار دادن نیازهای بیمارستانی، پزشکی و دندانپزشکی با عنایت به اهـمیت ارتـقای سطح سلامـت ملی در بـهترین کـلاس جـهانی باشـیم.

ارزش ها:

کـرامت انسانی، کمک به ارتقای آگاهی و سـلامت جامعه.

مـحصولات:

یکبار مـصرف ما به صـورت روزانه در کـارخانه تولید می شود که بالای ۱۰۰ قلم کالا در مجموعه ما عرضه می شود، محصولات مجموعه ما شامل سینی های سفید و رنگی یـکبار مـصرف دنـدانپزشکی، سرساکـشن یـکبار مـصرف، پیشبند نایـلونی در گرم های ۲۵۰، ۳۵۰ و ۴۰۰ گرمی، پیشبند جعبه ای، آینه های یکبار مصرف بیضی و گرد، آینه بیمار دندانپزشکی، کاسه سیلیکونی دندانپزشکی، دنچر باکس دندانپزشکی، جای پلاک ارتودنسی دندانپزشکی، برس اسـید اچ H دنـدانپزشکی، روکش یونیت در دو نـوع نایـلونی و الـیافی، روکـش دسته چـراغ، روکش لایـت کیور دنـدانپزشکـی، روکـش سر لایـت کیور دنـدانپزشکی، روکـش تبلت، روکش پوآر، روکـش ساکـشن، پـک استـریـل نیـمه، پـک استـریل کامـل ایمـپلـنت، روکـش زیـر سـری در دو نـوع الـیافی و نایـلونی، پاپـوش پزشـکی در دو نـوع نایـلونی و الیافی، آبسلانگ پزشکی، جای رول پنبه، رول پنبه دندانپزشکی، رول داخل سینی دندانپزشکی، گان بیمار، گان پزشک و جراح ، شان الیافی، غلاف پوآر دندانپزشکی، جای فایل آلومینیومی دندانپزشکی، جای فرز آلومینیومی دنـدانپزشکی، برس جـرم گیری، اسـتند فایـل سرامیـکی، اسـتند فایل فنری دندانپزشکی، استند کامپوزیت دندانپزشکی، تری قالبگیری، میکرو براش، کلاه آکاردئونی الیافی پزشکی، کلاه الیافی بیمار و پزشـک(دور کـش)، اسپـاتول، رول پنبه، روکـش سنسورRVG دنـدانپزشکی، جای کامـپوزیت M، جای کامپـوزیت L، دارو های ظهور کنسانتره، چمپیون، رول سینی، آستین الیافی، گاز غیر استریل دندانپزشکی، سفتی باکس، آب مقطر، عینک محافظ دندانپزشکی، ماسک سه لایه و دستکش نایلکسی و …