بلاگ

رنگ سازمانی شرکت مهران مهام اوراسیا

رنگ سازمانی با توجه به اینکه رنگ سازمانی، عنصری بسیار مهم و استراتژیک می باشد؛ در فضای فیزیکی شرکت، تلفیقی از رنگ های طوسی و قرمز استفاده شده و رنگ لوگو را سفید ، طوسی و قرمز طراحی کرده ایم. همچنین رنگ لباس مجموعه را طوسی و قرمز به همراه طراحی لوگو روی لباس مد نظر قرار دادیم رنگ طوسی که در فضای فیزیکی استفاده شده موجب ایجاد تعادل و آرامش می شود و همچنین قابلیت ترکیب با رنگ های دیگر را دارد؛ رنگی قالب است که به همراه رنگ قرمز فضایی پر انرژی و با نشاط را به همراه می آورد.
روانشناسی رنگ های قرمز،طوسی و سفید: رنگ طوسی رنگی خنثی است؛ که نمایانگر حس آرامش، وقار، تعقل و عملگرایی می باشد. رنگ قرمز رنگ گرمی است؛ که نمایانگر قدرت، شور و اشتیاق، ایجاد انگیزه و عشق برای حرکت و فعالیت، افزایش اعتماد به نفس، بزرگی،ایجاد فضای صمیمی و دوستانه می باشد. و رنگ سفید در لوگو هم نمایانگر پاکی و صداقت، خودکفایی، وحدت، کمال گرایی می باشد.
مفتخریم از وقار، آرامش، عملگرایی،شور، اشتیاق، ایجاد انگیزه،عشق،صداقت و وحدت، با الهام از رنگ بندی های موجود، ماموریتمان را به نحو احسن انجام دهیم.

گواهی نامه ها و مجوزها:

شرکت مهران مهام اوراسیا با برند آناتو طب تمام مجوزهای لازم برای فعالیت را اخذ نموده است تا مشتریان عزیزمان با خیالی راحت و آسوده از خدمات شرکت استفاده کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *